Kaki Tours

WYCIECZKI SPERSONALIZOWANE​

W tym miejscu przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Proponujemy programy, z których możecie skorzystać podczas planowania waszej albańskiej przygody. Zostały wielokrotnie testowane przez nas i naszych gości. Mają przemyślaną logistykę, dzięki czemu będziecie mogli w krótkim czasie doświadczyć jak najwięcej i nie męczyć się podczas planowania wakacji.

Jak skorzystać z programu? Po wybraniu interesującej wycieczki znajdziecie plan podróży, sugerowaną trasę, sugerowany nocleg oraz krótką charakterystykę miejsca. Możecie skorzystać z przygotowanych przez nas projektów rezerwując samodzielnie pobyty w podanych przez nas miejscowościach. 

Jeżeli wolicie podróżować z nami prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Wami i przedstawimy naszą ofertę wycieczek spersonalizowanych. Tworząc program wycieczek indywidualnych dopasowujemy się do waszych potrzeb, zainteresowań i możliwości.

Albańska Riwiera - zwiedzanie i plażowanie (7 dni)

Tydzień na południu Albanii. Eksplorując naturę, miasta UNESCO oraz relaksując się na plaży. Obowiązkowa wycieczka na pierwszy raz w Albanii.