Kaki Tours

KIM JESTEŚMY?

Kaki Tours jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie Albanią wśród polskich turystów. W Kaki Tours nie chodzimy na kompromisy i nie kierujemy się zasadą jakoś to będzie. My wiemy jak będzie. Najważniejszym założeniem naszej firmy jest to, by wycieczki fakultatywne były prowadzone przez Albańczyków, którzy biegle władają językiem polskim. Poza biegłą znajomością języka polskiego kolejnym wymogiem jest akredytacja w Ministerstwie Turystyki. Licencja ta jest wymagana przez albańskie prawo. Firma prowadzona jest z sercem i z dbałością o jakość- z szacunku do naszych gości.

Imię: Kinga
W Kaki Tours: doradczyni klienta, twórczyni Kaki 

O sobie: jestem odpowiedzialna za kontakty z klientami oraz badanie rynku. Z moich rozmów i obserwacji rodzą się nasze produkty, które są odpowiedzią na prawdziwe potrzeby. Na pomysły wpadam co pięć minut i tylko ograniczenie czasem i przestrzenią powstrzymuje mnie przed ich natychmiastową realizacją. Pilnuje, aby wszystko odbywało się zgodnie z planem. 

Charakterystyka: doradczyni klienta, absolwentka psychologii, zapalona podróżniczka. Zwiedza świat na własną rękę, odwiedzając do tej pory kilkadziesiąt krajów. W końcu trafiła do Albanii, gdzie pracowała jako rezydentka. Pasjonuje ją odkrywanie nowych kultur. Wykorzystując wiedzę zdobytą na studiach analizuje zawiłości odmiennych tradycji. Szuka odpowiedzi na wiele pytań i swoje przemyślenia opisuje na blogu Kaki. W firmie pomaga klientom zaplanować wymarzony wypoczynek. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi i rozmowy o Albanii, więc nie krępujcie się i odwiedzajcie ją w naszym biurze. Z przyjemnością odpowie na wasze pytania i rozwieje wątpliwości. Opowiedzcie jej o waszych wakacyjnych planach, a pomoże Wam je zrealizować. 

Imię: Albi
W Kaki Tours: polskojęzyczny przewodnik kulturalny, twórca Kaki

O sobie: w Kaki organizuje wycieczki, obmyślam plany i logistykę, wyszukuje ciekawe i jeszcze nieodkryte rejony, które chciałbym pokazywać na naszych wycieczkach. Polskich gości zabieram ze sobą na albańskie przygody i to jest część pracy, która jest nagrodą za trud włożony w ich organizację. Na wycieczkach lubię obalać mity, które pokutują na temat Albanii. 

Charakterystyka: certyfikowany przewodnik kulturalny po Albanii, absolwent UWr, podróżnik pasjonata, pochodzi z Diber na północy Albanii. Swoją przygodę z Polską rozpoczął w 2014 roku, kiedy zaczął studium języka polskiego w Łodzi. W Polsce ukończył Uniwersytet Wrocławski z obroną w języku polskim. Na każde wakacje powracał do Albanii, by pokazywać turytom z Polski swój piękny i ciekawy kraj. W wolnym czasie sam uwielbia podróże, z namiotem po Albanii lub do najdalszych zakątków świata. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Polakami na różnych stanowiskach: od tłumacza, przez rezydenta, do  przewodnika turystycznego zdobył wiedzę na temat potrzeb i upodobań Polskich gości. Postanowił współtworzyć Kaki, żeby móc te potrzeby realizować. 

Imię: Xhino
W Kaki Tours: polskojęzyczny przewodnik kulturalny

O sobie: w Kaki odpowiadam za to, żeby goście ciekawi mojego kraju wrócili z wycieczki z poczuciem, że spędzili dzień na wakacjach świetnie się bawiąc w albańskim stylu

Charakterystyka: certyfikowany przewodnik kulturalny po Albanii, absolwent mikrobiologii na Uniwersytecie Łódzkim, pochodzi z Wlory na południu Albanii. Swoją przygodę z Polską rozpoczął w 2012 roku, kiedy zaczął studium języka polskiego w Łodzi. W Polsce ukończył Uniwersytet Łódzki z obroną w języku polskim. W branży turystycznej pracuje od kilku lat, spróbował swoich sił również na stanowisku w biurze, jednak nie wytrzymał tam długo. Największą przyjemność w pracy daje mu kontakt z gośćmi. Jego charyzma sprawia, że wycieczki z Xhino są niezapomniane. Południowo-albańskie poczucie humoru, luz w stylu avash avash i znajomość albańskiej kultury- to mieszanka, która tworzy perfekcyjnego przewodnika po Albanii.   

Imię: Besi
W Kaki Tours: anglojęzyczny przewodnik outdoor

O sobie: w Kaki jestem odpowiedzialny za to, by turyści szukający aktywnego i niestandardowego wypoczynku mogli przywieźć z Albanii niezapomniane wspomnienia. Tworzę swoje autorskie programy outdoorowe, pokazujące dziewcze piękno i siłę albańskiej natury.

Charakterystyka: certyfikowany przewodnik outdoorowy po Albanii, pochodzi z Tirany stolicy Albanii. Jego pasją jest aktywny wypoczynek. Brał udział w rajdach OffRoad po bałkanach oraz rajdach rowerowych. Organizuje wyprawy skitourowe na dziewicze szczyty albańskich Gór Przeklętych, spływy kajkowe, trekkingi i hikkingi w wysokich górach. Na temat aktywnego wypoczynku wie wszystko, nie obce mu są zasady bezpieczeństwa, dysponuje profesjonalnym sprzętem i zaraża swoją pasją. Albańska natura jest jeszcze dziewicza i nieodkryta, przed Besim natomiast nie ma żadnych tajemnic.  

Co wyróżnia Kaki Tours?

Korzystając ze swojego doświadczenia zdobytego w przebytych podróżach, wieloletniej pracy w branży turystycznej oraz pasji do eksplorowania świata, chcemy pomóc gościom, wybierającym się do Albanii, przeżyć prawdziwą albańską przygodę. Przybliżyć im albańską kulturę i zwyczaje oraz odkryć przed nimi unikatowy urok Albanii. Jesteśmy niezależnym, lokalnym biurem, które ma niezwykłą atmosferę a przez to moc zarażania swoją pasją do tego niezwykłego kraju.  

kochamy podróże

oferujemy takie rozwiązania, jakie sami chcielibyśmy dostać

inspirują nas nasi goście

szukanie odpowiedzi na prawdziwe potrzeby to nasza pasja

stawiamy na najlepszych

do współpracy zapraszamy wyłącznie profesjonalistów z pasją

jeden zespół, jeden cel

jesteśmy w kontakcie z naszymi gośćmi, partnerami i sobą nawzajem

dbamy i łączymy

pomagamy Ci połączyć się z Albanią i jej kulturą